دانلود با لینک مستقیم فایل{پژوهش اثرات و عوامل مؤثر بر طلاق}

پژوهش اثرات و عوامل مؤثر بر طلاقطلاق,اثرات و عوامل مؤثر بر طلاق,آثار اجتماعی طلاق,طلاق از دیدگاه اسلام و قرآن,تاریخچه طلاق,انواع طلاق,پژوهش طلاق و اثرات و عوامل مؤثر بر طلاق
پژوهش اثرات و عوامل مؤثر بر طلاق|50019103|zb

دانلود پژوهش اثرات و عوامل مؤثر بر طلاق
در خانواده هاي شهرستان نيشابور

این فایل در قالب Word قابل ویرایش، آماده پرینت و ارائه به عنوان پروژه پایانی می باشدقالب: Word


تعداد صفحات: 120
توضیحات:

مقدمه


وقتي كه جغد طلاق بر آستانه ي خانه اي نشست و غبار غربت و تنهايي فضاي غمگين آشيانه اي را در خود گرفت، جوجه هاي بي پناه و سرگردان در جستجوي پدر و مادر خويش پرپر مي زنند. گاه در دامن مادر مي آويزند تا لانه را رها نكند و گاه پدر را صدا مي زنند تا براي هميشه تركشان نگويد، زيرا آنان هنوز در آستانه ي پروازند، هنوز دهان گرسنگي خود را براي غذاي محبّت والدين گشوده اند، هنوز گرماي تن مادر را مي طلبند تا بال و پر بگشايند و در آسمان پاك و صاف خوشبختي اوج گيرند و زمزمة صدايشان دشت سرسبز زندگيشان را پراكند، ولي اكنون اين جغد طلاق است كه بر سرشان فرود آمده و كابوس غربت و اندوه بر چشمان منتظرشان نشسته است. اينك پدر يا مادر كداميك پرواز را تا انتها به آنان خواهند آموخت؟ كداميك بال نوازش بر سر اين جوجگان بي پناه خواهد گسترد؟ كداميك فروغ محبّت را به لانه ي تاريك هدايت خواهد كرد؟ و اينها پرسشهايي است كه كودك در جستجوي پاسخ آنان است.


او قانون نمي داند، او تنها مي خواهد به يك اندازه با هر دوتاي پدر و مادر باشد و از رنج بي پدري يا بي مادري به يك ميزان افسرده و نگران است.


فراموش نكنيم كه طلاق يك فاجعه است امّا اگر تنها راه حل موجود باشد وظيفه داريم اثرات مخرب آنرا به حداقل برسانيم. كودكان قربانيان بلافصل طلاق والدين خويشند. اگر نتوانستيم فضاي مطلوب و شادي بخش خانوادگي را برايشان فراهم كنيم دست كم بايد بياموزيم كه چگونه آنها را از صدمات ناشي از طلاق تا حد امكان در امان داريم.


فهرست


فصل اول: کلیات تحقیق


مقدمه


بیان مسئله


اثرات و عوارض طلاق


آثار اجتماعی طلاق


عوامل مؤثر بر طلاق


راه حل مسئله


اهمیت و ضرورت تحقیق


اهمیت تحقیق از لحاظ اجتماعی


اهمیت تحقیق از لحاظ شخصی


ضرورت تحقیق


اهداف تحقیق


هدف کلی


فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه تحقیق


مبانی نظری


طلاق از دیدگاه اسلام


طلاق از دیدگاه قرآن


طلاق از دیدگاه مسیحیت


تاریخچه طلاق


طلاق و انواع آن


پیشینه تحقیق


مدل


فرضیه های تحقیق


مفاهیم و متغیر ها


فصل سوم: روش تحقیق


روش تحقیق


نحوه انجام کار


جامعه آمار ی


جمعیت نمونه و شیوه نمونه گیری


فصل چهارم: تجزیه و تحلیل داده ها و اطلاعات


نمودار و جداول مربوط به طلاق


فصل پنجم: نتیجه گیری و پیشنهادات


نتایج یافته ها


پیشنهادات


پرسشنامه


منابع و مأخذ
مطالب دیگر:
📚پاورپوینت نقش کوچ در انسان، طبیعت و معماری📚تحقیق جایگاه آب در معماری سنتی و جدید📚پاورپوینت و تحقیق کرچک و مشتقات آن به همراه مقالات علمی مرتبط📚جزوه آموزش برق کشی ساختمان و قوانين نظارت عاليه برق📚پاورپوینت پمپ های هيدروليک📚پاورپوینت انواع سقف ها از نظر سازه ای📚پاورپوینت خلاصه کتاب جغرافیای آب ها تألیف جمشید جداری عیوضی📚پاورپوینت تمدن و معماری مصر📚جزوه آموزشی بیوگاز، راه ها و نحوه تولید گاز زیستی📚پاورپوینت روش های شمع کوبی در عمران📚تحقیق بتن خودتراکم (SCC)📚مطالعه امکان سنجی طرح تولید دستگاه محرک ماهیچه قلب📚پاورپوینت اوراق بهادار📚پاورپوینت یادگیری درباره ریسک و بازده حاصل از سوابق تاریخی📚پاورپوینت ریسک و بازده بازار📚پاورپوینت طراحی شبکه های جمع آوری فاضلاب شهری📚پاورپوینت خلاصه کتاب مدیریت تطبیقی دكتر سيد مهدي الواني و سيمين سلطاني عربشاهي📚پاورپوینت فیزیک الکترونیک📚پاورپوینت كتاب تاريخ ايران، ايلامي ها و آريايي ها تا پايان دوره هخامنشي تألیف دکتر پرویز رجبی📚پاورپوینت فرضیه بازار کارا📚پاورپوینت هنر و هندسه در معماری اسلامی📚فیلم آموزش کامل درس اول عربی پایه هشتم- عنوان: مراجعة دروس الصفِّ السابع (مراجعه به کلاس هفتم)📚تحقیق آموزش پرورش گوسفند پروار و داشتی📚گزارش پیش امکان سنجی طرح تولید شاسی خودرو📚گزارش طرح توجیهی، فنی و اقتصادی تولید شیر، ماست و خامه پاستوریزه